Sağlıklı bir uykuya, kendiniz için ideal yastığı bularak kavuşabilirsiniz. Omurga, baş ve boyun bölgesini doğru şekilde destekleyen ortopedik yastık modelleri, güne enerjik başlamanızı sağlarken, boyun ağrısı sorununun da önüne geçer. İder Mobilya’nın kaliteyi ön plana koyarak ürettiği modelleri, yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Omuz yüksekliği ve uyuma şekline bağlı olarak, yüksek ya da alçak yastık modellerini seçebilirsiniz. Kullanılan dolgu malzemelerine göre her ürün farklılaşır. Nefes alma sorunu, horlama veya mide rahatsızlığı gibi problem yaşayanların bunu dikkate alarak yastık seçimi yapmaları gereklidir. Yüzüstü uyuyanlardan iseniz alçak modeller sizin için ideal seçim olacaktır. Destekleyici yastık modelleri boyun ağrısı rahatsızlığı olanlar için üretilmiştir. Baş ve boyun bölgesinin şeklini alarak gece boyu rahat etmenizi sağlar. Bu yastık modellerini bel bölgesinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yüksek kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilmiş yastıklar, uzun ömürlü ve hijyenik bir kullanım sunar. Kolay temizlenen yapıları sayesinde sağlıklı ve hijyenik bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz.

İdeal yastık fiyatları ile konforu bir arada sunan İder Mobilya ürünlerine kolaylıkla ulaşabilir, vücut yapınıza uygun modeli seçebilirsiniz.

1
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerez kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi